Ośrodek Leczenia Uzależnień
Leczenie uzależnień nie jest łatwe, w pojedynkę możesz sobie nie poradzić. Wiedz że stosowanie półśrodków czy działania wyrywkowe, nie dają szansy na pełne wyzdrowienie.
Właściwą pomoc i wsparcie uzyskasz w naszym ośrodku.

Leczenie Uzależnień

Nasz program leczenia oparty jest, na solidnych podstawach wiedzy i wieloletniej praktyki. Leczenie uzależnień to nie tylko terapia która leczy duszę, równolegle nasi lekarze leczą choroby towarzyszące uzależnieniom. Opracowaliśmy i ciągle rozwijamy poprzez najlepszych lekarzy, psychiatrów, psychologów oraz terapeutów, nasz skuteczny program terapeutyczny który ponad to jest zgodny z wytycznymi "Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego" oraz "Światowej Organizacji Zdrowia - WHO"


Leczenie uzależnień powinno odbywać się w sposób kompleksowy wręcz celowany. Walka z chorobą jaką jest uzależnienie, nie powinna opierać się na półśrodkach, działaniach wyrywkowych czy też umiejętności zażywania substancji od której Pacjent jest uzależniony w sposób kontrolowany.

Należy tutaj zwrócić szczególną uwagę na fakt, iż każdy przypadek uzależnienia wymaga indywidualnego podejścia, zależnego od stanu zdrowia Pacjenta, czasu zażywania oraz rodzaju substancji od której Pacjent jest uzależniony.

Dopasowanie programu oraz formy leczenia, odgrywa istotną rolę w procesie wychodzenia z nałogu, gdyż walczymy nie tylko o zdrowie i życie, ale również przywrócenie równowagi psychicznej i powrót do społeczeństwa.

Jak wygląda indywidualny program leczenia uzależnień?

Nasze ponad 11 letnie doświadczenie jasno wskazuje, że leczenie uzależnień dostosowane do indywidualnych potrzeb - przynosi najlepsze efekty. Świadczy o tym fakt iż pomogliśmy ponad 3 000 pacjentów i ponad 80% z nich, żyje w trzeźwości.

Tajemnicą naszego sukcesu jest kompleksowe leczenie uzależnień oparte na dogłębnej diagnozie przyczyn schorzenia, leczeniu chorób towarzyszących, uzależnieniom oraz terapia nie tylko lecząca dusze ale i budząca rzeczywistą chęć przemiany w człowieku dotkniętym uzależnieniem.

Kroki leczenia uzależnień:

1 Detoksykacja

2 Terapia Uzależnień

3 Zapobieganie Nawrotów

detoksykacja


Pamiętaj, właściwy wybór formy i ścieżki terapii jest kluczowy dla całego procesu zdrowienia, dlatego najlepiej będzie, by w podejmowaniu decyzji doradził Ci doświadczony terapeuta uzależnień. Wiedz że, przejście każdego z wyznaczonych etapów terapii uzależnień - daje największe szanse na wygranie z nałogiem. Nie martw się porażką, cały proces leczenia zastał tak skonstruowany - by ryzyko porażki było jak najmniejsze!

Zadzwoń do nas, odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy wątpliwości i doradzimy którą ścieżkę obrać by rozpocząć leczenie odwykowe - dane kontaktowe +

Drukuj E-mail

to Leczenie Ciała, Umysłu i Duszy

Ośrodek Leczneia Uzależnień

Ośrodek Leczenia Uzależnień MEDICA, został utworzony w ranach Centrum Medycznego MEDICA i jest jednym z nielicznych ośrodków leczenia uzależnień działającym legalnie - posiadamy wpis do rejestru podmiotów leczniczych. Jednym z naszych atutów jest kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki któremu część oferowanych świadczeń jest refundowana. Więcej Informacji

Detoks Warszawa

Zapewniamy anonimowość, komfortowe warunki medyczne, pełną bazę socjalno-bytową oraz zachowanie stosownej intymności w trakcie udzielanych świadczeń odtruwania alkoholu.

Finansowanie Leczenia

System Ratalny MediRaty - ratalnie.com


Kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia