Ośrodek Leczenia Uzależnień

Konsultacje Indywidualne

Czy jestem uzależniony? Czy Twój Bliski jest uzależniony? Zdarza Ci się zadawać to pytanie? A może boisz się udzielić sobie na nie odpowiedzi? Nie bój się – bądź ze sobą szczery. Nawet jeśli jest już za późno, by uchronić się przed uzależnieniem, to Ty kierujesz swoim życiem i wciąż możesz wziąć sprawy w swoje ręce. Podczas konsultacji indywidualnych dowiesz się jakie kroki podjąć by uporać się z problemem.


Decydując się na konsultacje masz możliwość skorzystania z indywidualnej pomocy lekarskiej i terapeutycznej. Przede wszystkim dowiesz się, jakie kroki powinieneś podjąć, by wydostać się z nałogu, a w przypadku osób które odbyły już terapię konsultacje pozwalają wyznaczać nowe kierunki motywowania do życia w trzeźwości.

Otrzymasz konkretne rady, które pomogą Ci znaleźć właściwą drogę. Na Konsultacje Terapeutyczne zapraszamy Cię również, jeśli zastanawiasz się, czy uzależniona jest bliska Ci osoba.

Jeśli podczas konsultacji dowiesz się że masz problem z uzależnieniem, niemal od razu będziesz mógł zostać skierowany na właściwą formę terapii w naszym ośrodku.

Pamiętaj, że uzależnienie to choroba której nie da się wyleczyć bez fachowej pomocy. Działania podejmowane bez konsultacji z profesjonalistami mogą wyrządzić Tobie i Twojemu bliskiemu dużą szkodę, a w grę wchodzi Twoje zdrowie i życie.

Terapia Stacjonarna

Jest najskuteczniejszą formą terapii uzależnień. Podczas pobytu zapewniamy Pacjentowi całodobową opiekę, wsparcie i intensywne oddziaływania terapeutyczne. Czas trwania terapii w ośrodku, jest zależny od uzależnienia i zamyka się w okresie od 2 do 8 tygodni. Więcej +

Terapia Ambulatoryjna

Jeśli nie masz możliwości pozostania w ośrodku na terapii stacjonarnej, idealnym rozwiązaniem jest terapia ambulatoryjna. Zajęcia odbywają się codziennie w godzinach do południowych i cały program terapeutyczny trwa 8 tygodni. Więcej +

W ramach konsultacji indywidualnych, proponujemy wizyty u naszych specjalistów:

  • Terapeuta Uzależnień
  • Psycholog
  • Psychiatra

Kroki leczenia uzależnień:

1 Detoksykacja

 

2 Terapia Uzależnień

 

3 Zapobieganie Nawrotów

detoksykacja
 
 

Pamiętaj, właściwy wybór formy i ścieżki terapii jest kluczowy dla całego procesu zdrowienia, dlatego najlepiej będzie, by w podejmowaniu decyzji doradził Ci doświadczony terapeuta uzależnień. Wiedz że, przejście każdego z wyznaczonych etapów terapii uzależnień - daje największe szanse na wygranie z nałogiem. Nie martw się porażką, cały proces leczenia zastał tak skonstruowany - by ryzyko porażki było jak najmniejsze!

Jeśli uznacie Państwo, iż nasze kompetencje odpowiadają Państwa potrzebom zdrowotnym, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym Centrum Medycznym MEDICA, w ramach którego funkcjonuje m.in. Ośrodek Leczenia Uzależnień oraz Oddział Detoksykacji:

OŚRODEK LECZENIA I TERAPII UZALEŻNIEŃ MEDICA

www.osrodek-medica.pl

OŚRODEK DETOKSYKACJI MEDICA

www.detoks-24.pl

Drukuj E-mail

to Leczenie Ciała, Umysłu i Duszy

Ośrodek Leczneia Uzależnień

Ośrodek Leczenia Uzależnień MEDICA, został utworzony w ranach Centrum Medycznego MEDICA i jest jednym z nielicznych ośrodków leczenia uzależnień działającym legalnie - posiadamy wpis do rejestru podmiotów leczniczych. Jednym z naszych atutów jest kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki któremu część oferowanych świadczeń jest refundowana. Więcej Informacji

Detoks Warszawa

Zapewniamy anonimowość, komfortowe warunki medyczne, pełną bazę socjalno-bytową oraz zachowanie stosownej intymności w trakcie udzielanych świadczeń odtruwania alkoholu.

Finansowanie Leczenia

System Ratalny MediRaty - ratalnie.com


Kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia